Random Image
Schedules and modules

MODULES AND ELECTIVES

!

 

You can register for these classes (modules) using the KOS study information system  - you can find the form for module registration in the menu: Předměty/Subjects > Moduly a mimořádné předměty/Modules and special subjects.

MODULES OPENNED TO REGISTRATION

Code Název Credits Free Date Time from - to Room Teacher Note Deadline

MODULES PAST OR AFTER CLOSING

Code Název Credits Free Date Time from - to Room Teacher Note Deadline
703LKA Summer Course 1 6 6. 7. 2024 08:00 - 18:00 Poněšice (Poněšice) Sabina FIŘTOVÁ 31. 5. 2024
6. 7. 2024 08:00 - 12:00 Poněšice (Poněšice) Sabina FIŘTOVÁ 31. 5. 2024
4. 7. 2024 08:00 - 18:00 Poněšice (Poněšice) Sabina FIŘTOVÁ 31. 5. 2024
3. 7. 2024 08:00 - 18:00 Poněšice (Poněšice) Sabina FIŘTOVÁ 31. 5. 2024
2. 7. 2024 08:00 - 18:00 Poněšice (Poněšice) Sabina FIŘTOVÁ 31. 5. 2024
1. 7. 2024 08:00 - 18:00 Poněšice (Poněšice) Sabina FIŘTOVÁ 31. 5. 2024
30. 6. 2024 16:00 - 22:00 Poněšice (Poněšice) Sabina FIŘTOVÁ Po přihlášení v KOSu je potřeba zaplatit zálohu 1000 Kč na katedře CPPSR u paní Víchové (denně 9 až 13 hodin) 31. 5. 2024
309MVPAP Visualization of psycho-acoustic space 1 3 24. 6. 2024 14:00 - 16:00 Vladimír MERTA 24. 6. 2024
302MCJV Práce s jeřábem 1 13 5. 6. 2024 10:00 - 18:00 Bohdan SLÁMA určenp pro studenty bakalářského studia režie a DAMU herectví 3. 6. 2024
306MPHP3 Acting workshop 2 1 26. 5. 2024 09:00 - 18:00 Tomáš DORUŠKA Studio Famu, Klimentská 4, 110 00 Praha, místnost 3124 20. 5. 2024
25. 5. 2024 09:00 - 18:00 Tomáš DORUŠKA Studio Famu, Klimentská 4, 110 00 Praha, místnost 3124 20. 5. 2024
307MKL Bookbinding II 1 9 24. 5. 2024 11:00 - 20:00 Room No. 2 (LAZ-207) Jan MAŠTERA 30. 4. 2024
309MJCIK Modul Jeremy Clapin - individual consultation 1 0 23. 5. 2024 10:00 - 13:00 Room No.415 (LAZ-415) Michaela PAVLÁTOVÁ přednášející v rámci mentoringu Jeremy Clapin, 3 studenti 23.5.2024 od 10 hod do 13 hod 20. 5. 2024
309MJCAW Modul Jeremy Clapin - Animation workshop 1 10 22. 5. 2024 11:00 - 19:00 Dolní Lomnice - Kunicích - Lom (DL) Michaela PAVLÁTOVÁ přednášející v rámci mentoringu Jeremy Clapin, Dolní Lomnici - Kunicích, v přírodě 20. 5. 2024
309MJCKA Modul Jeremy Clapin - presentation for KAT 1 8 21. 5. 2024 10:00 - 13:00 Room No.415 (LAZ-415) Michaela PAVLÁTOVÁ přednášející v rámci mentoringu Jeremy Clapin 20. 5. 2024
309MJCIK Modul Jeremy Clapin - individual consultation 1 0 21. 5. 2024 14:00 - 17:00 Room No.415 (LAZ-415) Michaela PAVLÁTOVÁ přednášející v rámci mentoringu Jeremy Clapin, 3 studenti 21.5.2024 od 14 hod do 17 hod 20. 5. 2024
300MCRPM Mentoring programme Carlos Reygadas film screenings and masterclass 1 51 21. 5. 2024 09:45 - 19:00 Studio FAMU - reference Screen (SF-RP) David ČENĚK Reference screening room, Studio FAMU, Kliementská 4 19. 5. 2024
300MJCMP Mentoring programme Jérémy Clapin masterclass and film screenings 1 51 20. 5. 2024 09:15 - 17:45 Studio FAMU - reference Screen (SF-RP) Michaela PAVLÁTOVÁ Reference screening room, Studio FAMU, Kliementská 4 17. 5. 2024
202PVK2 Training for Movement 2 2 7 18. 5. 2024 10:00 - 13:00 Velký taneční sál (KAR-S221) Klára LIDINSKÁ 16. 5. 2024
17. 5. 2024 16:00 - 19:00 Velký taneční sál (KAR-S221) Klára LIDINSKÁ 16. 5. 2024
373MP Portfolio - typesetting and graphic design in InDesign 1 5 15. 5. 2024 10:00 - 15:30 Room No. TR-336 (TR2-336) Martin BLAŽÍČEK 14. 5. 2024
302MNSF Sound as a Narrative Component of Film 1 21 10. 5. 2024 10:00 - 16:00 Projection Room (LAZ-124) Johana OŽVOLD 7. 5. 2024
305MNDD2 New digital ways of distribution of audiovisual projects 2 19 10. 5. 2024 09:50 - 12:05 Room No. 4 (LAZ-233) Kristina WEISEROVÁ 17. 4. 2024
300MKVF How are Comics Studies using Film Studies findings? 1 72 10. 5. 2024 09:50 - 14:25 Room No. 3 (LAZ-241) Petra DOMINKOVÁ Hybridní výuka 9. 5. 2024
308MMPIK Mentoring programme - M. Ulano and P. Mierzwa; individual consultations 1 4 9. 5. 2024 09:30 - 13:30 SF ref. projekce, INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE - POUZE PRO MgA. STUDENTY a MgA. čekatele KZT FAMU. Po 23.4. bude případná volná kapacita poskytnuta bakalářům KZT. 30. 4. 2024
300MMPP Mentoring programme Mark Ulano and Patrushkha Mierzwa lectures and film screenings 2 49 9. 5. 2024 15:00 - 19:30 David ČENĚK Reference screening room, Studio FAMU, Kliementská 4 30. 4. 2024
203SSM2 Contemporary Scenography 2 1 8 9. 5. 2024 18:00 - 19:30 Jan ŠTĚPÁNEK 18. 3. 2024
309MAN Modul - Aniflm - international festival of animation 1 58 7. 5. 2024 08:00 - 23:00 Anifilm Internation festival (Anifilm) Michaela PAVLÁTOVÁ Účast na festivalu Anifilm 2024 a dodání výstupů na mail pedagožky Michaely Pavlátové. Modul trvá po celou dobu konání festivalu od 7.5.2024 do 12.5.2024. 6. 5. 2024
308MMPW Mentoring programme - M. Ulano and P. M. Ulano and M. Mierzwa; workshop 1 0 7. 5. 2024 09:00 - 16:00 SF, 3124 7. 5. 2024
300MMPW Mentoring programme Mark Ulano and Patrushkha Mierzwa workshop 1 1 6. 5. 2024 10:00 - 17:00 David ČENĚK Room 3122, Studio FAMU, Klimentská 4 30. 4. 2024
305MNDD2 New digital ways of distribution of audiovisual projects 2 19 3. 5. 2024 09:50 - 12:05 Room No. 4 (LAZ-233) Kristina WEISEROVÁ 17. 4. 2024
300MMPP Mentoring programme Mark Ulano and Patrushkha Mierzwa lectures and film screenings 2 49 3. 5. 2024 10:00 - 16:00 David ČENĚK Room U1 30. 4. 2024
203TJT2 Traditional Stage Technologies 2 2 4 3. 5. 2024 10:00 - 16:00 Atelier - bakalářský atelier (KAR-K442) 26. 4. 2024
307MKL Bookbinding II 1 1 3. 5. 2024 11:00 - 20:00 Room No. 2 (LAZ-207) Jan MAŠTERA 30. 4. 2024
300MMPP Mentoring programme Mark Ulano and Patrushkha Mierzwa lectures and film screenings 2 49 2. 5. 2024 09:00 - 19:30 Studio FAMU - reference Screen (SF-RP) David ČENĚK The programme takes place on 02 + 03 + 09 May 2024. 30. 4. 2024
203TJT2 Traditional Stage Technologies 2 2 4 2. 5. 2024 10:00 - 16:00 Atelier - bakalářský atelier (KAR-K442) 26. 4. 2024
203SSM2 Contemporary Scenography 2 1 8 2. 5. 2024 18:00 - 19:30 Jan ŠTĚPÁNEK 18. 3. 2024
203TJT2 Traditional Stage Technologies 2 2 4 1. 5. 2024 10:00 - 16:00 Atelier - bakalářský atelier (KAR-K442) 26. 4. 2024
30. 4. 2024 10:00 - 16:00 Atelier - bakalářský atelier (KAR-K442) 26. 4. 2024
29. 4. 2024 10:00 - 16:00 Atelier - bakalářský atelier (KAR-K442) 26. 4. 2024
373MZCGR Basics of Colour Grading 1 6 26. 4. 2024 10:00 - 17:00 Room No. TR-336 (TR2-336) Dominik KRUTSKÝ 25. 4. 2024
300MCS Climate storytelling: once upon a time, the climate was changing fast 1 76 26. 4. 2024 10:00 - 15:00 Room No. 1 (LAZ-107) Andrea SLOVÁKOVÁ Pauza na oběd 12:00-13:00 25. 4. 2024
203TJT1 Traditional Stage Technologies 1 2 4 26. 4. 2024 10:00 - 16:00 Atelier - bakalářský atelier (KAR-K442) 19. 4. 2024
305MNDD2 New digital ways of distribution of audiovisual projects 2 19 26. 4. 2024 09:50 - 12:05 Room No. 4 (LAZ-233) Kristina WEISEROVÁ 17. 4. 2024
203SSM2 Contemporary Scenography 2 1 8 25. 4. 2024 18:00 - 19:30 Jan ŠTĚPÁNEK 18. 3. 2024
304MWL Worshop - LED Production in Cinematography 2 3 25. 4. 2024 10:00 - 17:00 Room No. 226 (LAZ-226) Antonín WEISER 1. 4. 2024
203TJT1 Traditional Stage Technologies 1 2 4 25. 4. 2024 10:00 - 16:00 Atelier - bakalářský atelier (KAR-K442) 19. 4. 2024
24. 4. 2024 10:00 - 16:00 Atelier - bakalářský atelier (KAR-K442) 19. 4. 2024
23. 4. 2024 10:00 - 16:00 Atelier - bakalářský atelier (KAR-K442) 19. 4. 2024
205PDP Preparation of Theatrical Festival - optional 2 9 22. 4. 2024 - Přesný čas prvního setkání bude studentům oznámen s předstihem 21. 4. 2024
203TJT1 Traditional Stage Technologies 1 2 4 22. 4. 2024 10:00 - 16:00 Atelier - bakalářský atelier (KAR-K442) 19. 4. 2024
306MPHP2 Acting workshop 2 2 21. 4. 2024 09:00 - 18:00 Tomáš DORUŠKA Studio Famu, Klimentská 4, 110 00 Praha, místnost 3124 19. 4. 2024
300MNRO Mentoring Program Nicolas Rey: material film & artist-run film labs + Oxberry workshop 2 0 20. 4. 2024 10:00 - 20:00 Alexandra MORALESOVÁ 17. 4. 2024
306MPHP2 Acting workshop 2 2 20. 4. 2024 09:00 - 18:00 Tomáš DORUŠKA Studio Famu, Klimentská 4, 110 00 Praha, místnost 3124 19. 4. 2024
300MNRF Mentoring programme Nicolas Rey: material film & artist-run film labs 1 45 19. 4. 2024 13:00 - 16:00 Projection Room (LAZ-124) Alexandra MORALESOVÁ 17. 4. 2024
300MNRO Mentoring Program Nicolas Rey: material film & artist-run film labs + Oxberry workshop 2 0 19. 4. 2024 20:30 - 22:40 Kino Ponrepo (PONREPO) Alexandra MORALESOVÁ 17. 4. 2024
19. 4. 2024 13:00 - 16:00 Projection Room (LAZ-124) Alexandra MORALESOVÁ 17. 4. 2024
301MNGP Introducing a new grant opportunity for screenwriters 1 12 19. 4. 2024 11:00 - 13:00 Room No. 7 (LAZ-344) Marek VAJCHR 18. 4. 2024
303MBRKO Building director's conditioning 1 6 19. 4. 2024 10:00 - 16:00 Room No. 2 (LAZ-207) Tereza REICHOVÁ 15. 4. 2024
305MNDD2 New digital ways of distribution of audiovisual projects 2 19 19. 4. 2024 09:50 - 12:05 Room No. 4 (LAZ-233) Kristina WEISEROVÁ 17. 4. 2024
300MNRF Mentoring programme Nicolas Rey: material film & artist-run film labs 1 45 19. 4. 2024 20:30 - 22:40 Kino Ponrepo (PONREPO) Alexandra MORALESOVÁ 17. 4. 2024
300MNRO Mentoring Program Nicolas Rey: material film & artist-run film labs + Oxberry workshop 2 0 18. 4. 2024 13:00 - 16:00 Studio FAMU - reference Screen (SF-RP) Alexandra MORALESOVÁ 17. 4. 2024
203SSM2 Contemporary Scenography 2 1 8 18. 4. 2024 18:00 - 19:30 Jan ŠTĚPÁNEK 18. 3. 2024
300MNRF Mentoring programme Nicolas Rey: material film & artist-run film labs 1 45 18. 4. 2024 13:00 - 16:00 Studio FAMU - reference Screen (SF-RP) Alexandra MORALESOVÁ 17. 4. 2024
304MWL Worshop - LED Production in Cinematography 2 3 18. 4. 2024 10:00 - 17:00 Room No. 226 (LAZ-226) Antonín WEISER 1. 4. 2024
303SINK Situation shooting and communication on the set 2 7 13. 4. 2024 10:00 - 17:00 Vít KLUSÁK pouze pro 2. ročník KDT a KK 12. 4. 2024
300MDUZ2 FAMU on Mental Health II 1 15 12. 4. 2024 11:00 - 14:30 Room No. 1 (LAZ-107) Marta ŠVECOVÁ Lektorující: Mgr. Anna Vozková Ph.D, Bc. Kamil Rain 11. 4. 2024
940MVPM6 Research and Publication Methods: Basics of sociological surveys 1 10 12. 4. 2024 10:00 - 12:00 Daniela MACHOVÁ Bude probíhat on-line. 12. 4. 2024
303SINK Situation shooting and communication on the set 2 7 12. 4. 2024 10:00 - 17:00 Vít KLUSÁK pouze pro 2. ročník KDT a KK 12. 4. 2024
305MSA Sales Agent and Sales Strategy 1 96 12. 4. 2024 11:00 - 15:00 Jitka KOTRLOVÁ Místo konání: Kino Kavalírka, Plzeňská 210, Praha 5 Registrace je možná prostřednictvím mailové adresy: film@krutonfilm.cz V emailu uveďte katedru, ročník, název projektu, metráž, typ (hraný/dokumentrání/animovaný film) a synopsi spolu s informacemi, ve které fází se project momentálně nachází. 12. 4. 2024
203SSM2 Contemporary Scenography 2 1 8 11. 4. 2024 18:00 - 19:30 Jan ŠTĚPÁNEK 18. 3. 2024
304MWL Worshop - LED Production in Cinematography 2 3 11. 4. 2024 10:00 - 17:00 Room No. 226 (LAZ-226) Antonín WEISER 1. 4. 2024
703MKSPZ Classical fencing and its health benefits 1 3 7. 4. 2024 10:00 - 17:00 Poněšice (Poněšice) Michael KŇAŽKO 2. 4. 2024
6. 4. 2024 10:00 - 17:00 Poněšice (Poněšice) Michael KŇAŽKO 2. 4. 2024
304MCMAC Cinematographer Manuel Alberto Claro, DFF ACC 2 0 5. 4. 2024 09:00 - 15:00 Vidu GUNARATNA starts at LDK (room 226 at FAMU KK) 31. 3. 2024
308MTDT 3D Printing for Sound Engineers 1 17 5. 4. 2024 09:00 - 18:00 Room No. 318 (LAZ-318) Petr NEUBAUER Je vítán kdokoliv, kdo dorazí v 9:00, ať včas začneme. Pokud víte, že dorazíte po 9:30 NECHOĎTE, teorie bude tou dobou v běhu, bez ní nemá pokračování v modulu význam… POUZE PRO KZT. 5. 4. 2024
303MPCPD Transformations of the Czech political documentary film 1 11 5. 4. 2024 10:00 - 17:00 Room No. 217 (LAZ-217) 4. 4. 2024
203SSM2 Contemporary Scenography 2 1 8 4. 4. 2024 18:00 - 19:30 Jan ŠTĚPÁNEK 18. 3. 2024
304MCMAC Cinematographer Manuel Alberto Claro, DFF ACC 2 0 4. 4. 2024 09:00 - 18:00 Vidu GUNARATNA starts at Studio FAMU (Atelier A) 31. 3. 2024
304MWL Worshop - LED Production in Cinematography 2 3 4. 4. 2024 10:00 - 17:00 Room No. 226 (LAZ-226) Antonín WEISER 1. 4. 2024
300MMACM Mentoring programme Manuel Alberto Claro masterclass and film screenings 1 19 3. 4. 2024 12:30 - 18:15 Studio FAMU - reference Screen (SF-RP) David ČENĚK 1. 4. 2024
303MFEJS One World Festival 1 29 25. 3. 2024 19:00 - 22:00 Projection Room (LAZ-124) Masterclass by directors Anirban Dutta and Anupama Srinivasan. 18. 3. 2024
301MAU Fundamentals of Law 2 2 25. 3. 2024 10:00 - 13:30 Marek VAJCHR Proběhne na HAMU ve dnech 25. - 28. 3. 2024 24. 3. 2024
303MFEJS One World Festival 1 29 22. 3. 2024 15:00 - 16:40 Projection Room (LAZ-124) film Vězení dějin 18. 3. 2024
22. 3. 2024 17:00 - 18:30 Projection Room (LAZ-124) film Poznámky z Eremocénu 18. 3. 2024
303MDOKI Dok.incubator close up 2 10 22. 3. 2024 15:00 - 18:00 Lukáš KOKEŠ in english 4. 3. 2024
303MEXOR Ex Oriente Film and East Doc Forum 2 42 22. 3. 2024 - Lukáš KOKEŠ 22-28 March 2024, French Institute 20. 3. 2024
300MUKA Carbon calculators in audiovision 1 24 22. 3. 2024 10:00 - 15:00 Room No. 4 (LAZ-233) 21. 3. 2024
303MFEJS One World Festival 1 29 21. 3. 2024 15:00 - 16:15 Projection Room (LAZ-124) film Jiříkovo vidění 18. 3. 2024
20. 3. 2024 15:30 - 17:00 Projection Room (LAZ-124) film Tady Havel, slyšíte mě? 18. 3. 2024
703MTTPZ Traditional taijiquan and its health benefits 1 0 17. 3. 2024 10:00 - 17:00 Poněšice (Poněšice) Michael KŇAŽKO 12. 3. 2024
185MDHPL Poněšice Contemporary Music Workshop 2 29 17. 3. 2024 - Poněšice (Poněšice) Iva OPLIŠTILOVÁ Tvůrčí dílna soudobé hudby Poněšice, vede doc. Iva Oplištilová a doc. Slavomír Hořínka, více viz web HAMU_studijní aktuality 14. 3. 2024
703MTTPZ Traditional taijiquan and its health benefits 1 0 16. 3. 2024 10:00 - 17:00 Poněšice (Poněšice) Michael KŇAŽKO 12. 3. 2024
185MDHPL Poněšice Contemporary Music Workshop 2 29 16. 3. 2024 - Poněšice (Poněšice) Iva OPLIŠTILOVÁ Tvůrčí dílna soudobé hudby Poněšice, vede doc. Iva Oplištilová a doc. Slavomír Hořínka, více viz web HAMU_studijní aktuality 14. 3. 2024
15. 3. 2024 - Poněšice (Poněšice) Iva OPLIŠTILOVÁ Tvůrčí dílna soudobé hudby Poněšice, vede doc. Iva Oplištilová a doc. Slavomír Hořínka, více viz web HAMU_studijní aktuality 14. 3. 2024
303MKPVN The key to the portrait – an exploration of the mindset 1 4 15. 3. 2024 10:00 - 18:00 Room No. 211 (LAZ-211) Tereza REICHOVÁ pro 2. bc. r. KDT 11. 3. 2024
185MDHPL Poněšice Contemporary Music Workshop 2 29 14. 3. 2024 - Poněšice (Poněšice) Iva OPLIŠTILOVÁ Tvůrčí dílna soudobé hudby Poněšice, vede doc. Iva Oplištilová a doc. Slavomír Hořínka, více viz web HAMU_studijní aktuality 14. 3. 2024
305MFFIN FAMUFEST Industry 1 43 9. 3. 2024 11:00 - 18:00 Tereza CZESANY DVOŘÁKOVÁ 7.3. - 9.3. Klub Letka 5. 3. 2024
303MDOKI Dok.incubator close up 2 10 8. 3. 2024 15:00 - 18:00 Lukáš KOKEŠ in english 4. 3. 2024
303MOMSS Material organization in the cutting room and Avid software 1 5 8. 3. 2024 10:00 - 17:00 pro KDT, doporučeno 1. bc. ročníku 4. 3. 2024
305MFFIN FAMUFEST Industry 1 43 8. 3. 2024 11:00 - 18:00 Tereza CZESANY DVOŘÁKOVÁ 7.3. - 9.3. Klub Letka 5. 3. 2024
7. 3. 2024 11:00 - 18:00 Tereza CZESANY DVOŘÁKOVÁ 7.3. - 9.3. Klub Letka 5. 3. 2024
306MFS Film Sound & Mixing Basics 2 0 2. 3. 2024 12:00 - 16:00 Tomáš DORUŠKA room 2002 Studio FAMU 29. 2. 2024
373MZCG Basics of Colour Grading 1 0 1. 3. 2024 10:00 - 17:00 Room No. TR-336 (TR2-336) Dominik KRUTSKÝ 26. 2. 2024
306MFS Film Sound & Mixing Basics 2 0 1. 3. 2024 12:00 - 16:00 Tomáš DORUŠKA room 2002 Studio FAMU 29. 2. 2024
306MPHP Acting workshop 2 1 24. 2. 2024 09:00 - 18:00 Tomáš DORUŠKA 23. 2. 2024
303MLVAF Lecturer management of amateur film projects 1 12 23. 2. 2024 10:00 - 15:30 Room No. 211 (LAZ-211) Tereza REICHOVÁ 23. 2. 2024
301MLSD Think and see like a filmmaker 2 9 20. 2. 2024 15:40 - 18:05 Room No. 434 (LAZ-434) Martin RYŠAVÝ výuka každé úterý - více info viz sylabus předmětu 25. 2. 2024
20. 2. 2024 18:10 - 20:35 Room No. 434 (LAZ-434) Martin RYŠAVÝ 25. 2. 2024
940MVPM4 Research and Publication Methods: Research projects 1 9 16. 2. 2024 10:00 - 12:00 Jindřiška BLÁHOVÁ Bude probíhat on-line. 16. 2. 2024
940MDSPV How to … Presenting your own research in the media 1 27 13. 12. 2023 16:00 - 18:00 Conference room (HAR-3066) Lenka VRTIŠKOVÁ 29. 11. 2023
940MVPM5 Research and Publication Methods: Creating a professional library of resources 1 7 1. 12. 2023 10:00 - 12:00 Tomáš LANGER Bude probíhat on-line. 24. 11. 2023
940MDSPV How to … Presenting your own research in the media 1 27 29. 11. 2023 16:00 - 18:00 Conference room (HAR-3066) Lenka VRTIŠKOVÁ 29. 11. 2023
940MVPM5 Research and Publication Methods: Creating a professional library of resources 1 7 24. 11. 2023 10:00 - 12:00 Tomáš LANGER Bude probíhat on-line. 24. 11. 2023
940MVPM2 Research and Publication Methods: Information sources and Publishing platforms 1 8 20. 10. 2023 10:00 - 12:00 Tereza CZESANY DVOŘÁKOVÁ Bude probíhat on-line. 20. 10. 2023
940MVPM1 Research and Publication Methods: Academic ethics and Scientific communication 1 8 13. 10. 2023 10:00 - 12:00 Daniela JOBERTOVÁ Bude probíhat on-line. 13. 10. 2023
205DVVDP Drama in Education in Volunteering 2 10 - Individuální plnění po dohodě s pedagogem 21. 4. 2024
173APHP Authenticity and elasticity in musical expression 1 4 18:00 - 20:30 Galerie HAMU (LIC-9022) Daniel MIKOLÁŠEK Místo konání první přednášky: Galerie HAMU, dne 21.3.2024 od 18 do 20:30 hod. Předmět má 8 přednášek, o termínu a místě konání dalších přednášek budete informování paní MgA. Ludmilou Waldmann Pavlovou, mobil: 737 554 879 30. 4. 2024
205JEV Stage project optional 2 10 - 21. 4. 2024
205DIDV Drama in Education Workshop 1 9 - dílna v rozsahu aspoň jednoho víkendu 17. 6. 2024
205DIDM Workshop with the focus on children and youth theatre 1 8 - Dílna v rámci Dětské scény nebo Mladé scény - po dohodě s pedagogem 17. 6. 2024
205IUP Art and Educative Projects 1 10 - Před zapsáním modulu nutná konzultace s doc. Marušákem 17. 6. 2024
205PSR Preparation of a Solo Recitation Performance 1 17 - 30. 5. 2024
205FYT Physical Training 1 20 - 30. 5. 2024
205PRE Recitation or Solo Intrepretation Performances 1 14 - 17. 6. 2024
205NKZUS National Round of the ZUŠ competition 1 20 - 30. 5. 2024
205DPRE Workshop focused on recital and solo interpretation of the text 1 20 - 17. 6. 2024
205DISP Creating and Repeat Performance the Educational Program in DISK 1 20 - 30. 5. 2024
205BREP Repeat Performace of Bachelor Theater Project 1 20 - 30. 5. 2024