Random Image
Jazyková výuka

JAZYKOVÁ VÝUKA

 

AKTUÁLNÍ ZMĚNY VÝUKY A KONZULTACÍ NAJDETE ZDE.


DŮLEŽITÉ informace k dalšímu studiu jazyků pro studenty, zapsané ke studiu do 1. ročníku (BAK a MGR)  v AR 2018/19 a níže, naleznete zde:

 

Návod pro práci s Metodickým pokynem najdete na domovské stránce KOSu.

POZOR: Studentů zapsaných ke studiu do prvních ročníků od AR 2019/20 (BAK i MGR) se tento pokyn netýká!

PRO STUDENTY, ZAPSANÉ KE STUDIU DO PRVNÍCH ROČNÍKŮ (BAK A MGR) OD AR 2019/20, PLATÍ NÁSLEDUJÍCÍ PRAVIDLA:


1.A Povinná jazyková výuka

Během bakalářského studia musí studenti s imatrikulačním ročníkem 2019 absolvovat dva semestry předmětu Anglický jazyk pro odborné účely: 702FAOU1 Anglický jazyk pro odborné účely 1 (Zkouška, 3 kredity) v letním semestru 1. ročníku a 702FAOU2 Anglický jazyk pro odborné účely 2 (Zkouška, 3 kredity) v zimním semestru 2. ročníku.

POZOR: Předmět je studentům v KOSu zaregistrován automaticky, studenti si musí do konce období registrace zvolit paralelní seminární skupinu dle svého rozvrhu.

Během magisterského studia musí studenti s imatrikulačním ročníkem 2019 absolvovat dva semestry předmětu Anglický jazyk pro odborné účely: 702FAOU3 AJ pro odborné účely 3 (Zkouška, 3 kredity) v zimním semestru 1. ročníku a 702FAOU4 Anglický jazyk pro odborné účely 4 (Zkouška, 3 kredity) v letním semestru 1. ročníku.

POZOR: Předmět je studentům v KOSu zaregistrován automaticky, paralelní skupina je studentům přiřazena při zápisu předmětu:

Paralelka 1: Kamera, Střih, Zvuková tvorba

Paralelka 2: AVS, Animovaná tvorba, Fotografie, Herní design

Paralelka 3: Režie, Produkce, Scenáristika a dramaturgie, Dokumentární tvorba

1.B Výjimky

Studenti oboru Produkce v bakalářském programu musí kromě 6 kreditů za anglický jazyk získat další 3 kredity za druhý cizí jazyk (výběr z němčinyfrancouzštinyšpanělštinyruštiny nebo italštiny).