FAMU
Kontakt

Pracovní doba Studia FAMU: 8:30  - 17:00

Příjem techniky (všechna oddělení) PO - PÁ: 9:00 - 11:30

Výdej techniky (všechna oddělení) PO - PÁ: 13:00 - 16:30

Mimořádné zápůjčky mimo uvedený čas - nutno konzultovat v předstihu s dotyčným oddělením.

Pokladní hodiny (Hana Šťovíčková): PO - PÁ: 9:00 - 13:00
 

Letní provoz Studia FAMU 2018

 

5. patro

Ředitel

Ondřej Šejnoha: 234 244 402, ondrej.sejnoha@studiofamu.cz

 

Vedoucí technické správy

Jitka Luláková: 234 244 404, 777 453 567, jitka.lulakova@studiofamu.cz

 

Technická správa

Hana Šťovíčková - účetní / pokladní: 234 244 405, hana.stovickova@studiofamu.cz

Rudolf Vaigl - správa majektu: 234 244 406, rudolf.vaigl@studiofamu.cz

 

Dispečink

Jana Nosková - dispečerka: 234 244 403, 728 827 296; jana.noskova@studiofamu.cz

 

Archiv + produkční podpora

Zuzana Hadravová - archiv + produkční: 234 244 441, 770 110 293, zuzana.hadravova@studiofamu.cz

 

Centrální datové úložiště Studia FAMU & workflow

Martin Hřebačka: 234 244 432, 602 364 252, martin.hrebacka@studiofamu.cz


4. patro

Výroba praktických cvičení

Tomáš Šimon - vedoucí odd. výroby + producentské a koprodukční projekty: 234 244 420, 736 119 814, tomas.simon@studiofamu.cz

Lenka Medová - produkční: 234 244 443, 774 243 523, lenka.medova@studiofamu.cz

Klára Zitová - produkční: 234 244 417, 773 759 535, klara.zitova@studiofamu.cz

Alena Prokopová - produkční: 234 244 416, 736 677 772, ala.prokopova@studiofamu.cz

 

Kancelář FAMU International

Michael Gahut: 234 244 439, michael.gahut@famu.cz

Věra Hoffmannová: 234 244 441, vera.hoffmannova@famu.cz

 

3. patro

TV oddělení a obrazová výroba (odd. dočasně působí ve 3. patře)

Vít Petrášek - vedoucí oddělení: 234 244 418,  vit.petrasek@studiofamu.cz

Jan Kovačovič - vedoucí provozu: 234 244 418, jan.kovacovic@studiofamu.cz

 

Střihová pracoviště

Vladimír Cabalka - vedoucí provozu: 234 244 407, vladimir.cabalka@studiofamu.cz

 

IT

Petr Masařík - manažer IT: 234 244 408, petr.masarik@famu.cz


2. patro

Zvukové oddělení a zvuková postprodukční pracoviště

Martin Kebrdle - vedoucí oddělení: 234 244 412, martin.kebrdle@studiofamu.cz

Daniel Simon - technik: 234 244 419, daniel.simon@studiofamu.cz

Josef Hubka - technik: 234 244 412, josef.hubka@studiofamu.cz
 

1. patro

Oddělení filmové, digitální, pohybové a osvětlovací techniky

Miroslav Šírek - vedoucí odd. (filmové kamery a pohybová technika) - 234 244 424, miroslav.sirek@studiofamu.cz

Václav Humeček - technik (filmové kamery - od 13:00 do 17:00) -  234 244 429, vaclav.humecek@studiofamu.cz

Lubomír Michálek - technik (digitální kamery a pohybová technika): 234 244 438, lubomir.michalek@studiofamu.cz

 

Technická správa + řidič  / kancelář v zadní části/mezipatře -  atelier B

Ladislav Cibulka - údržba/řidič: 234 244 409, 777 453 568, ladislav.cibulka@studiofamu.cz

 

Oddělení výpravy a stavebně dekorační techniky / kanceláře v zadní části atelieru B - ochoz

Petra Lebdušková - vedoucí výpravy: 234 244 431, 608 060 020, petra.lebduskova@studiofamu.cz

Tomáš Tesařík - vedoucí odd. stavebně dekorační techniky: 234 244 430, 773 759 536, tomas.tesarik@studiofamu.cz

Michal Weizer - odd. stavebně dekorační techniky: 234 244 430, michal.weizer@studiofamu.cz

 

Oddělení osvětlovací techniky (výdej/příjem techniky) + ateliery A & B

Attila Panajotov - vedoucí atelieru B / osvětlovač / výdej techniky: 234 244 428, 605 884 374, attila.panajotov@studiofamu.cz

Václav Filáček - vedoucí atelieru A /osvětlovač / výdej techniky: 234 244 428, 777 322 729, vaclav.filacek@studiofamu.cz


Studio FAMU

Klimentská 4

110 00 Praha 1