logo FAMU

Užitečné informace v době pandemie

 

Zkušenost s pandemií proměnila způsoby výuky a vzájemné interakce studentek a studentů, a také pedagožek a pedagogů, ale také naše propojení se školou, prostory kateder, Studia FAMU a dalších budov FAMU. Setkávání, výuka, konzultace i zkoušení se přenesly do virtuálního prostoru. Je to relativně nová zkušenost pro mnoho z nás.

Na tomto místě pro vás shromažďujeme užitečné informace – jak ve vztahu k vývoji epidemiologické situace a z ní vyplývajících vládních i našich vnitřních nařízení či doporučení, tak znalosti (způsoby, nástroje) týkající se distanční podoby výuky, konzultací a zkoušení.

Informace zde uvedené budeme průběžně aktualizovat o podněty z akademické obce, ať by se jednalo o pojmenování problémů, na jejichž řešení bychom měli pracovat, abychom byli připraveni na případné podobné situace, anebo o podněty k vylepšení, zjednodušení postupů, příklady dobré praxe, tipy na užitečné nástroje či návody. Vaše případné poznámky či reflexe vaší zkušenosti s výukou, konzultacemi a zkoušením během proběhnuvší karantény vítáme na emailové adrese klaudie.osickova@famu.cz.

Aktuálně platný výnos děkanky určující pravidla pro výuku, pobyt a pohyb na FAMU:


COVID portál AMU

Mimořádná situace Covid-19 | AMU.
.