Random Image
Organizační struktura


obnova hesla


Zapoměli jste své heslo:

1) pokud je to možné - nevolejte !

(po telefonu, nemůžeme ověřit vaši totožnost a beztak si budeme muset vyměnit email)

2) napište email na heslo@famu.cz , kde prosím uveďte své jméno a příjmení, pokud víte, tak i své uživatelské jméno. (např. - novak03 )

3) na školní/zaměstnanecký email bude odeslána zpráva s přechodným heslem a odkazem na webovou stránku, kde si nastavíte heslo vlastní. Toto důrazně doporučujeme vykonat a nepoužívat heslo přechodné.

změna hesla


pokud si chcete změnit své aktuální heslo:

1) začněte na adrese https://heslo.amu.cz

2) přihlašte se se svým aktuálním jménem a heslem

3) po přihlášení zvolte "změnit heslo" a pokračujte dále podle pokynů.Wifi Eduroam


Wi-Fi síť eduroam (dále jen eduroam) je mezinárodní síť, která Vám, jako studentovi či zaměstnanci naší školy, umožní připojit se všude tam, kde je její signál k dispozici. Pokryty jsou vybrané prostory všech fakult, rektorátu a další místa v rámci AMU, viz níže. Eduroam též umožňuje ostatním účastníkům ze zapojených organizací připojit se v našich objektech.
Eduroam má na rozdíl od většiny ostatních Wi-Fi sítí nejen své specifické nastavení, ale také individuální přihlašovací údaje pro každého uživatele , aby bylo zajištěno jeho vysoké zabezpečení.
Nexistuje tedy žádné sdílené heslo, které by Vám mohl někdo sdělit tzn. musíte si nastavit vlastní, případně použít to, které jste obdrželi spolu s heslem do KOSu. Heslo pro wifi Eduroam se neshoduje s heslem pro KOS.

NÁVOD JAK SI NASTAVIT WIFI EDUROAMkontakty


obnova hesla
heslo@famu.cz

Tomáš Šín
tomas.sin@famu.cz
+420 234 244 308

Miroslav Cikán
miroslav.cikan@famu.cz
+420 234 244 308