logo FAMU
Organizační struktura


obnova hesla

 


 

Zapoměli jste své heslo:

1) pokud je to možné - nevolejte ! 

(po telefonu, nemůžeme ověřit vaši totožnost a beztak si budeme muset vyměnit email)

2) napište email na heslo@famu.cz, kde prosím uveďte své jméno a příjmení, pokud víte, tak i své uživatelské jméno. (např. - novak03 )

3) na školní/zaměstnanecký email bude odeslána zpráva s přechodným heslem a odkazem na webovou stránku, kde si nastavíte heslo vlastní. Toto důrazně doporučujeme vykonat a nepoužívat heslo přechodné.

 

změna hesla


 

pokud si chcete změnit své aktuální heslo:

1) začněte na adrese https://heslo.amu.cz

2) přihlašte se se svým aktuálním jménem a heslem

3) po přihlášení zvolte "změnit heslo" a pokračujte dále podle pokynů.Wifi Eduroam

 


 

Wi-Fi síť eduroam (dále jen eduroam) je mezinárodní síť, která Vám, jako studentovi či zaměstnanci naší školy, umožní připojit se všude tam, kde je její signál k dispozici. Pokryty jsou vybrané prostory všech fakult, rektorátu a další místa v rámci AMU, viz níže. Eduroam též umožňuje ostatním účastníkům ze zapojených organizací připojit se v našich objektech.
Eduroam má na rozdíl od většiny ostatních Wi-Fi sítí nejen své specifické nastavení, ale také individuální přihlašovací údaje pro každého uživatele, aby bylo zajištěno jeho vysoké zabezpečení.
Nexistuje tedy žádné sdílené heslo, které by Vám mohl někdo sdělit tzn. musíte si nastavit vlastní, případně použít to, které jste obdrželi spolu s heslem do KOSu. Heslo pro wifi Eduroam se neshoduje s heslem pro KOS.kontakty

 


 

obnova hesla
heslo@famu.cz

Tomáš Šín
tomas.sin@famu.cz
+420 234 244 308

Miroslav Cikán
miroslav.cikan@famu.cz
+420 234 244 308.
.