Random Image
Festivaly a soutěžní přehlídky

ENTRY FORM

Pokyny pro vyplnění formuláře:

Prosím, věnujte vyplnění FAMU ENTRY FORM velkou pozornost a udávejte veškeré údaje, které jsou vyžadovány v českém i anglickém jazyce. Prosím, kromě synopse vyplňte i logline a poznámku režiséra - u řady festivalů je to povinný údaj v přihlášce a toto za vás festivalová koordinátorka nedá dohromady. Je tedy potřeba, aby vše měla k dispozici a pak vás již nemusela kontaktovat při vyplnění jednotlivých přihlášek - je to velká a oboustranná úspora času.

  • Vyplněnou přihlášku společně s dalšími materiály, potřebnými pro přihlášení filmu na festival zasílejte Alexandře Hroncové e-mailem na alexandra.hroncova@famu.cz
  • Formulář nelze vyplnit v prohlížeči (alespoň na MacOSx platformě) tzn. je potřeba ho z linku neotevírat, ale stáhnout jako soubor (MacOSx - Ctrl+click => Download Linked File) Formulář dále otevřít a vyplnit v aplikaci viz. další bod.
  • Formulář lze vyplnit pomocí programu Adobe Reader DC (Windows/MAC), případně ve stejné aplikaci pro platformu Android nebo IOS (MAC) v Google Play resp. Appstore .
  • Vyplnění všech polí formuláře je povinné.
  • Po vyplnění formuláře ho uložte a odešlete na email alexandra.hroncova@famu.cz . Používáte-li poštovního klienta jako Outlook atd., můžete ho odeslat přímo dialogem na konci formuláře