Random Image

PŘECHOD NA KOMPLETNÍ DISTANČNÍ VÝUKU

Vážené kolegyně, vážení kolegové, milí studující,
 

předně bychom vám rádi poděkovali za trpělivost a ohleduplnost v těchto komplikovaných časech. Nade všechny potíže je nutno si připomínat, že zdraví je na prvním místě, a musíme udělat maximum pro ochranu těch náchylnějších z nás.


S ohledem na zhoršující se epidemiologickou situaci přijala včera vláda nařízení, kterým se s účinností od 12. října 2020 0:00 hod. do 25. října 2020 omezuje provoz vysokých škol tak, že má důsledky i na naší výuku: od pondělí 0:00 hod. bude možná pouze distanční výuka

Od pondělí tedy bude náš semafor předmětů pro všechny předměty svítit červeně. Praktika prvního ročníku se na tuto pozastavují a připravujeme jejich nový rozvrh.

Pro výuku praktických předmětů hledají vyučující alternativy na tyto dva týdny, které lze realizovat na dálku (například práce na námětech/scénářích, teoretická příprava, příprava technických scénářů apod.). 

Přítomnost vyučujících, zaměstnanců/zaměstnankyň a zákaz přítomnosti studujících upravují výnosy č. 22 (Výnos děkanky č. 13_2020_Letní provoz na FAMU.pdf) a 23 (zde).

Děkujeme vám za spolupráci! 

9. října 2020