Random Image

MIKULÁŠSKÁ: FAMU FREAK SHOW 3. 6.

Milé studentky, milí studenti, vážené pedagožky, vážení pedagogové a ostatní zaměstnanci a zaměstnankyně FAMU,

studentky a studenti prvního ročníku katedry produkce vás vřele zvou na tradiční a legendární Mikulášskou, která se uskuteční 3. června v budově FAMU v Paláci Lažanských a nese název FAMU Freak Show. Jak sami organizátoři a organizátorky vysvětlují: ,,Celý svět je vzhůru nohama, tak proč bychom nemohli oslavit Mikuláše na jaře?" 

Večer se ponese ve stínu panoptika. Lesk mu dodají tři hudební stage, které osvítí Laser Hazer. Celá noc bude oslavou všech anomálií, odlišností a jinakosti. Protože kde končí “normálnost” a začíná “odlišnost”? Pokud jde o dress code, fantazii se meze nekladou a čím šílenější kousky z vašeho šatníku předvedete, tím lépe. Organizátoři a organizátorky by zároveň rádi/y zdůraznili/y, že základním kamenem FAMU Freak Show je respekt a ohleduplnost. A tak vás prosí, abyste na to mysleli i při vytváření kostýmů. 

A nezapomeňte na výzdobu vašich kateder! Oblečte je do kabátku Mikulášské Freak Show.
 

VSTUPNÉ 

  • Studující a absolventi FAMU: První fáze předprodeje vstupného, která startuje 23. 5. v 10:00, je určena pro studující a absolventy a absolventky FAMU. Ti/Ty si na svůj školní e-mail mohou zakoupit 2 vstupenky, každou za 100Kč. Při vstupu je nutné se prokázat kartou ISIC nebo potvrzením o studiu, které lze vygenerovat ve studijním systému KOS. Absolventi a absolventky si mohou lístek zakoupit na jakýkoliv email. Seznam absolventů bude na místě. U vstupu budou vyzváni, aby se prokázali ID.
     
  • Pedagogové a pedagožky FAMU: Všichni interní i externí vyučující a nepedagogičtí zaměstnanci a zaměstnankyně budou mít vstup zajištěn. Stačí, když se u vstupu zastaví na guest listu a prokážou se dokladem.
     
  • Ostatní studující AMU a veřejnost: Druhá fáze předprodeje vstupenek startuje 30. 5. v 10:00 a je určena pro ostatní studenty AMU a veřejnost. Ty si mohou vstupenku zakoupit pouze jednu.
     

LÍSTKY K ZAKOUPENÍ ZDE: https://www.goforboom.com/cs/events/famu-freak-show 

FACEBOOK EVENT: https://fb.me/e/1rfLYam9l 

Vizuální identita: Borek Smažinka & Krystsina Ramanava & Jamaica Kindlová

25. května 2022