Random Image

FAMUTEORIE: DEADLINE OPENCALLU PRODLOUŽEN

Uzávěrka přijímání anotací příspěvků na novou studentskou konferenci FAMUTEORIE byla prodloužena, a to do 10.září.

První ročník konference FAMUTEORIE je zaměřen na teoretické výstupy všeho druhu z prostředí FAMU, tedy výzkumné projekty, které jako studenti řešíte (či jste jako nedávní absolventi řešili) v rámci svého studia, SGS grantů, závěrečných prací nebo doktorátu. Pokud máte zajímavý projekt, neváhejte se přihlásit a podělit se o svůj výzkum; nemusíte být doktorandy nebo profesionálními výzkumníky, zajímají nás různorodé příspěvky studentů všech stupňů a studijních programů. Na vedení se budou podílet přizvaní odborníci, mj. Lucie Česálková, Sylva Poláková, nebo Martin Ožvold, a i proto věříme, že konference bude příjemnou a podnětnou akcí, která poukáže na to, že FAMU může nabídnout nejen filmy, ale i zajímavé teoretické projekty. 

Konferenci organizujeme jako doktorandi FAMU, naším cílem je ale vytvořit společnou platformu současných studentů i nedávných absolventů napříč všemi obory, kteří se výzkumem v různých formách zabývají. Konference se uskuteční 5. listopadu 2021 v projekční místnosti FAMU, v případě zhoršené epidemiologické situace proběhne online.  

Anotace v délce 900 - 1800 znaků (CZ / EN) zasílejte na mailovou adresu famuteorie@famu.cz. Příspěvky bude vybírat odborná komise, o přijetí příspěvku budete informováni do 30. září 2021. Vybrané příspěvky mohou být prezentovány jak v českém, tak anglickém jazyce v délce 15 - 20 minut.

Budeme se těšit na vaše příspěvky,

za organizační tým FAMUTEORIE 
Lea Petříková, Tomáš Oramus, Haruna Honcoop
FB: facebook.com/famuteorie 

31. srpna 2021