Random Image

FAMUFEST: NÁVŠTĚVNÍCI S FESTIVALOVÝMI AKREDITACEMI ZÍSKÁVAJÍ JEDINEČNÝ PŘÍSTUP NA MASTERCLASS HLYNURA PÁLMASONA NA FAMU

Organizátorky a organizátoři filmového festivalu FAMUFEST ve spolupráci se Zahraničním oddělením FAMU s radostí informují festivalové návštěvnice a návštěvníky s festivalovými akreditacemi, že získávají volný vstup na dvě masterclass s islandským režisérem Hlynurem Palmásonem. Ten přijede do Prahy na mentoringový program na FAMU a zároveň bude hostem FAMUFESTu. 

Mentoring na FAMU je jedinečnou platformou pro setkání studentek a studentů filmové fakulty se zahraničními tvůrci a tvůrkyněmi a jako takový je standardně veřejnosti zcela nepřístupný. FAMUFEST je tak výjimečnou příležitostí podívat se do zákulisí výuky na FAMU se světovým tvůrcem, být součástí debat, vidět projekce, a v neposlední řadě zažít masterclass moderovanou předním českým filmovým kritikem Pavlem Sladkým a dánskou festivalovou dramaturgyní Louise H. Johansen.


18. 04. 2023, Studio FAMU, Klimentská 4 - masterclass s Hlynurem Pálmasonem

  • 13:30 otevření sálu 
  • 14:00 Master class with Hlynur Pálmason moderace Louise H. Johansen: From Fine Arts to Feature Film Narrative 
  • 16:30 Masterclass with Hlynur Pálmason moderace Pavel SladkýNature, family, sins and mysteries of life. Feature films of Hlynur Pálmason

Jediné, co je potřeba udělat, je prokázat se u vchodu festivalovou akreditací. Nabídka platí do vyčerpání kapacity sálu.

Budeme se těšit.

13. dubna 2023