FAMU
    FILMOVÁ A TELEVIZNÍ FAKULTA AKADEMIE MÚZICKÝCH UMĚNÍ V PRAZE
 english 
Seznam uchazečů o přijetí do bakalářského studia v ak. roce 2017/18 postupujících do 2. kola přijímacího řízení 09.01.2017

Centrum audiovizuálních studií

Barbora Hlaváčová
Prokop Jelínek
Tomas Rampula
Hannah Saleh
Kamila Stehlíková
Lucie Ščurková
Veronika Švecová
Pravdomil Toman
Patrik Trska
Aleš Zůbek

Katedra animované tvorby

Fedir BOIKO
Kateřina BRABCOVÁ
Anna DOUŠOVÁ
Natálie DURCHÁNKOVÁ
Mikoláš FIŠER
Laura HÉDEVÁRI
Daniela HÝBNEROVÁ
Filip KRAUS
Adéla KRIŽOVENSKÁ
Tchach Thao LE
Katarzyna MALYSZKO
Eva MATEJOVIČOVÁ
Nina OVSOVÁ
Tomáš PÁNEK
Věra RASPOPOVÁ
Karolína SLUNEČKOVÁ
Hana ŠIMKOVÁ

Katedra dokumentární tvorby

Tereza Adámková
Adam Barták
Jan Černý
Kateřina Dudová
Tomáš Havlík
Tomáš Hlaváček
Albert Hospodářský
Martin Hrnčíř
Martin Imrich
Irena Knetlová
Ester Kolářová
Terezie Kosíková
Zdeňka Petrová
Anna Petruželová
Nikola Piálková
Mariana Placáková
Hana Pololáníková
Hana Šormová
Jakub Špaňhel
Jan Touš

Katedra fotografie

Anastasiya Abitkouskaya
Katarina Blahovska
Jakub Boháč
Martin Cífka
Alžběta Čermáková
Dominika Červená
Jakub Delibalta
Klára Jakešová
Klementína Knezlová
Peter Kolárčik
Martina Křtěnová
Wlasta Laura Laurenčíková
Hana Leisnerová
Světlana Malinová
Iveta Matoušková
Kristýna Mudranincová
Lukáš Novotný
Jiří Procházka
Borek Smažinka
Adam Směták
Lujza Stopková
Aneta Štokrová
Emese Tóthová
Tvrdík Kajetán
Nino Zardalishvili


Katedra kamery

Kamil Ansorge
Helena Fikerová
Filip Hájek
Eliška Hauserová
Karel Himmer
Daniel Konopáč
Semen Kulikov
Václav Pavlíček
Miloslav Pecháček
Maxim Stano
Petr Syblík
Karolína Šrámková
Tomáš Uhlík


Katedra produkce


Mikuláš Adam
Jáchym Bareš
Anna Bělková
Julian Boháč
Adéla Boháčová
Kryštof Burda
Nela Bůšková
Ellyn Černochová
Antonie Děděčková 
Hynek Groman
Agáta Hošnová
Markéta Janečková
Matěj Kačírek
Romana Kilíková
Kristina  Klaudyová
Gabriela Krofiánová
Mariana Kroupová
Ondřej Lebeda
Veronika Lengálová
Alexander Mačejovský
Vojtěch Machuta
Matouš Marcinko
František Michálek
Petra Mikolášová
Petra Milotová
Samuel Nagy
Zuzana Nevolová
Karolína Nováková
Barbora Oravová
Luisa Pánková
Mojaš Perovič
Barbora Podškubková
Barbora Skoumalová
Anna  Šenfeldová
Marie Špičáková

Katedra režie

David Brázda   
Záviš Dobiašovský   
Nikita Dovzhenko   
Jakub Dvořák   
Matyáš Fára   
Dominik György   
Adam Hencze   
Simona Holíková   
Martin Jeřábek   
Jan Kameník   
Michal Kováč   
Štěpán Kučera   
Vojtěch Novotný   
Simon Rokyta   
Matěj Šumbera   
Jan Žahour


Katedra scenáristiky a dramaturgie

Ráchel ABSOLONOVÁ
Natália ANTOŇÁKOVÁ
Tereza DOŠKOVÁ
Lucie FORMÁNKOVÁ
Anna GUICOVÁ
Jan Jindřich KARÁSEK
Anna KARKOŠOVÁ
Sára MAZÚCHOVÁ
Ján PAVÚR
Zdeňka PETROVÁ
Věra STAREČKOVÁ
Adam STRUHALA
Michael ŠOUREK
Marie TOPOLOVÁ
Lucie TROJANOVÁ
Kristýna VAŇKOVÁ
Romana WIDENKOVÁ
Sára ZEITHAMEROVÁ


Katedra střihové skladby

Ema Adamove   
Rosalinda Hálová   
Gabriela Hejnová   
Aneta Klimešová   
Vojtěch Kunc   
Vojtěch Mrkus   
Johana Novotná   
Ondřej Nuslauer   
Gabriela Palijová   
Matěj Podskalský   
Dennis-David Procházka   
Filip Rojík   
Dominik Tesár   
Vadim Usolcev   
Tereza Rozálie Vágnerová   


Katedra zvukové tvorby

Daniel Černý
Anna Kolářová
Petr Kolev
Václav Kopelec
Josef Kučera
Martin Lubojacký
Lukáš Podaný
Matěj Sirotek 
Alexandra Strapková    
Ondřej Šmejkal
Patrik Trska
Ondřej Vomočil
Anna Žihlová



   Kontakt