FAMU
    FILMOVÁ A TELEVIZNÍ FAKULTA AKADEMIE MÚZICKÝCH UMĚNÍ V PRAZE
 english 
Seznam uchazečů o přijetí do bakalářského studia v ak. roce 2016/17 postupujících do 2. kola přijímacího řízení 11.01.2016

Centrum audiovizuálních studií


Daniel Burda
Monika Hopjanová
Anežka Horová
Radovan Kissoczy
Nikola Klinger
Nikola Kovácsová
Petr Pololáník
Anna Radeva
Matěj Sláma
Svetlana Spirina
Veronika Švecová
Mikhail Voropaev


Katedra animované tvorby


Jekaterina BESSONOVA
David DAENMARK
Marcela DROBNÁ
Daniela HÝBNEROVÁ
Laura KOČANOVÁ
Eunhye KIM
Filip KRAUS
Marek MALIS
Petr MISCHINGER
Jitka SKÁLOVÁ
Dita STUCHLÍKOVÁ
Andrea SZELESOVÁ
Hana ŠIMKOVÁ


Katedra dokumentární tvorby



Barbora Benešová

Kateřina Dudová

Tashi Erml

Marcel Halcin

Barbora Holubová

Albert Hospodářský

Magdalena Hrdličková

Jan Hušek

Marie-Magdalena Kochová

Kristýna Kopřivová

Hana Kuncova

Štěpán Lohr

Ondřej Mazura

Hana Neničková

Vojtěch Petřina

Nikola Prokopcová

Daria Roik

Šárka Svobodová

Natália Zajačiková


Katedra fotografie


Babjar Kristian

Daniil Belokopytov

Josef Cajthaml

Klára Cvrčková

Dominika Červená

Veronika Čechmánková

Veronika Dajčová

Martin Dušek

Lukáš Erba

Julie Hojdová

Viktorie Kučerová

Iveta Matoušková

Adam Mička

Kristýna Mudranincová

Kristýna Nováčková

Liliana Pham

Viktória Pikovská

Marie Sieberová

Jakub Šalaga

Natálie Ševčíková

Erika Štěpánková

Kristýna Trpáková

Maximilián Vajt

Nino Zardalishvili


Katedra kamery

Lubomír Ballek

Patrik Balonek

Kryštof Hlůže

Karel Himmer

Daniel Konopáč

Tomáš Kotas

Ludvík Otevřel

Václav Pavlíček

Matěj Pecka

Zdena Sýkorová

Jiří Vágner

Nikita Vitov


Katedra produkce

Angelina Elisabeth Alečková
Rozálie Brožková
Jan Červeňák
David Dittrich
Ivana Formanová
Kristýna Freiová
Adam Harton
Sára Herrmannová
Kristýna Hodanová
Anna Hokešová
Agáta Hošnová
Markéta Janečková
Michael Jiřinec
Terezie Kosíková
Barbora Kozánková
Noemi Krausová
Veronika Lengálová
Adam Ligas
Vojtěch Machuta
Jan Maruška
Augustina Micková
Jaroslav Mottl
Thao Duyen Nguyenová
Barbora Novotná
Matěj Paclík
Klára Pertlová
Tomáš Pertold
Linda Pilková
Barbora Podškubková
Klára Skřenková
Kristina Škodová
Tereza Šťastná
Huyen Vi Tranová
Matěj Vlašánek
Jáchym Vrecion
Anna Zatkalíková



Katedra režie


Maciej NikodemGrzenkovicz
Tereza  Halamová    
Adam Henze             
Aneta Kernová            
Věra Klimšová              
Matylda Kobialka         
Michal  Kováč            
Veronika Lengálová   
Adam  Martinec         
Kateřina Němcová 
Daniel Nováček          
Vojtěch Novotný        
David Payne                
Martin Repka            
Yekaterina Rogova   
Lun Sevnik                   
Ivana Sujová
Karel Šindelář


Katedra scenáristiky a dramaturgie


Natália ANTOŇÁKOVÁ

Marie ČERNÁ

Šimon GÁLIK

Ester GROHOVÁ

Tereza HORALOVÁ

Marie JUNOVÁ

Kateřina KACLÍKOVÁ

Josef KOKTA

Zdravko KRSTANOV

Ksenia KUSKOVA

Hana NENIČKOVÁ

Marie POCHOBRADSKÁ

Jan POTMĚŠIL

Radovan POTOČÁR

Marie STARÁ


Katedra střihové skladby


Elvira Dulskaia
Marko Džambić
Radim Grzybek
Leonard Hädler
Miroslava Janičatová
Josefina Jiráňová
Benjamín Kolmačka
Tomáš Kučera
Maja Mićević
Katarína Pavelková
Lívia Slimáková
Karel Šindelář
Lenka Široká
Van Tiep Tran
Michal Vacek


Katedra zvukové tvorby


Kryštof Blabla

Andrei Dabrakou

Yury Karaka

Jan Knot

Michael Kocáb

Petr Kolev

Ondřej Kukla

Jakub Majer

Radek Mikan

Ondřej Rozum

Alexandra Strapková

Václav Svoboda

Ondřej Swaczyna

Patrik Trska

Kryštof Votava



   Kontakt