FAMU
    FILMOVÁ A TELEVIZNÍ FAKULTA AKADEMIE MÚZICKÝCH UMĚNÍ V PRAZE
 english 
Pozvánka na konferenci TEORIE PRO PRAXI 29.11.2016

Vážený pane, vážená paní / Milí kolegové,


srdečně vás zveme na jednodenní mezinárodní konferenci Teorie pro praxi, která bude probíhat v úterý 6. prosince v Galerii HAMU. Registrace začíná v 9.30 hod. a program potrvá do 17:30 hod.


Konference je součástí Studentské grantové soutěže a je zaměřena především na doktorandy, mladé výzkumníky a jejich školitele a konzultanty, inspirativní však bude i pro stávající studenty a pedagogy. Zahraniční (z univerzit ze 6 zemí) a čeští FAMU doktorandi budou ve svých 20ti minutových příspěvcích zkoumat a prezentovat konceptualizace tvůrčích postupů a přístupů ve filmu a audiovizi. Doktorandi pracují s tématy jako haptická kamera, interaktivní dokument, internetové umění, uvažují nad montáží, prací ve filmové laboratoři či interaktivní zvukovou dramaturgií. Konferenci uzavře přednáška kanadského experimentálního filmaře, teoretika a kurátora Mike Hoolbooma, zaměřená na metody práce s archivním a převzatým materiálem.


V příloze naleznete podrobný program konference s abstrakty příspěvků. Konference proběhne v anglickém jazyce.


Pokud máte další dotazy, neváhejte se obrátit na kontaktní osobu konference – Ivanu Lukeš Rybanskou – theorypractice2016@gmail.com.


Těšíme se na setkání a diskuze!Program ZDE


   Kontakt