FAMU
    FILMOVÁ A TELEVIZNÍ FAKULTA AKADEMIE MÚZICKÝCH UMĚNÍ V PRAZE
 english 
Natočit český dokument má cenu - přihlaste svůj film do soutěže o Cenu Pavla Kouteckého! 23.03.2016

Natočit český dokument má cenu - přihlaste svůj film do soutěže o Cenu Pavla Kouteckého!

Otevíráme přihlášky do desátého ročníku soutěže o Cenu Pavla Kouteckého. Přihlásit se mohou dokumentární filmy vyrobené v české produkci nebo koprodukci v období od 1. 1. 2015 do 15. 4. 2016.

Pokud chcete film přihlásit, vyplňte, prosím, on-line přihlašovací formulář a pošlete film v náhledové kvalitě online, streaming musí být neomezený a dostupný do 25. 5. 2016. Doporučená platforma je VIMEO. Link a heslo vyplňte do přihlášky. Místo online odkazu je možné poslat i DVD filmu na adresu:  MFF Jeden svět / Člověk v tísni, Šafaříkova 24, Praha 2, 120 00.

Uzávěrka pro vyplnění přihlášek a doručení online odkazu či DVD je 20. dubna 2016.

Všechny české filmy, které byly přihlášeny v 18. ročníku festivalu Jeden svět, byly automaticky zařazeny do soutěže o Cenu Pavla Kouteckého (mimo filmy, které se o Cenu Pavla Kouteckého ucházely již vloni). V tomto případě není nutné film znovu přihlašovat ani posílat DVD či link, pokud byla festivalu dodána finální verze filmu.

Vítězný snímek získá finanční odměnu 100 000 korun českých. Cenu Pavla Kouteckého pořádají Film & Sociologie, Mezinárodní festival dokumentárních filmů o lidských právech Jeden svět a Divadlo Archa.

Vítězný film bude vyhlášen na slavnostním večeru 9. června 2016 v Divadle Archa.

V případě dotazů ohledně přihlašování filmů se na nás neváhejte obrátit.

Více na webových stránkách www.cenakoutecky.cz.

Ondřej Moravec

MFF Jeden svět

Tel: 603 142 389

ondrej.moravec@jedensvet.cz   Kontakt