FAMU
    FILMOVÁ A TELEVIZNÍ FAKULTA AKADEMIE MÚZICKÝCH UMĚNÍ V PRAZE
 english 
Duhová kulička, konference o filmovém marketingu se blíží! 17.05.2017

Duhová kulička je jedinečná konference o filmovém marketingu, v rámci které probíhá soutěž o nejlepší filmovou kampaň za minulý rok. Duhovou kuličku pořádají studenti Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně.

Celá konference se odehrává během Zlín Film Festivalu, který letos proběhne od 26. května do 3. června. Duhová kulička bude probíhat v rámci Industry programu 30. a 31. května. Jejím cílem je návštěvníkům umožnit pohled do zákulisí filmového marketingu, možnost poslechnout si řečníky, kteří ve svém oboru patří ke špičkám a ví, jak z filmu udělat hit. Soutěž o nejlepší filmovou kampaň za uplynulý rok představí marketingové kampaně a odborná porota z nich vybere tu nejlepší.

Studentská soutěž
Letošní novinkou je studentská soutěž, která nemá v Česku ani na Slovensku obdoby. Studenti filmových a marketingových oborů mají možnost vyzkoušet si nanečisto tvorbu filmové kampaně. Ke tvorbě efektivní kampaně je nasměrují některé z přednášek konference a umožní jim využít nově nabytých znalostí. Na konci úterního programu soutěžící obdrží zadání, jehož finální podobu budou prezentovat následující dopoledne. Na vítěze čeká cena v podobě vstupenek na Zlín Film Fest a další zajímavé ceny. Kromě toho je to ale i šance zaujmout potencionální zaměstnavatele a získat kontakty, které se vám v budoucnu můžou hodit.

Přihlásit se můžou jednotlivci i týmy maximálně po třech lidech. Přihlášky, ale zasílejte každý individuálně!

Soutěžící je v případě zájmu možné ubytovat za 100 korun v blízkosti centra města a celého festivalu v prostorách TJ Sokol Zlín.

A jak se přihlásit? Cesta na soutěž je snadná. Napiš nám motivační tweet (viz. odkaz níže) o maximální délce 140 znaků, proč by ses zrovna ty měl zúčastnit této soutěže. Deadline přihlášek je 21. května v 21:05 hodin.

Přihlášku naleznete ZDE.

 

Více detailů o programu konference naleznete na webových stránkách Duhová kulička.
   Kontakt