FAMU
    FILMOVÁ A TELEVIZNÍ FAKULTA AKADEMIE MÚZICKÝCH UMĚNÍ V PRAZE
 english 
You are here:   Home     Pro studenty     Rozvrhy povinné, volitelné i modulové výuky    
Rezervace hlavních učeben FAMU mimo stálý rozvrh 2013/14

Středa 17.9.2014 - 16:30 - 20:35 učebna 7 - NYU - Pavel Jech
Středa 17.9.2014 - 9 - 10:30 učebna 1 - FI - Červenková
Středa  17.9.2014 - 14 - 18:30 projekce - Červenková
Středa 17.9.2014- 14 - 18:30 učebna 1 - Janeček
Čtvrtek 18.9.2014 - 9 - 10:30 učebna 2 - FI - Červenková
Čtvrtek 18.9.2014 - 10:30 - 17 učebna 1 - APP - Jakub Křen(modul)
Čtvrtek 18.9.2014 - 10:30 - 17 učebna 3 - CDM
Čtvrtek 18.9.2014 - 17:30 - 19 učebna 1 - APP
Čtvrtek 18.9.2014 - 12:00 - 17 učebna 7 - CAS
Čtvrtek 18.9.2014 - 14 - 15:30 učebna 6 - CIEE - Vidu
Pátek 19.9.2014  - 9 - 13:05 učebna 1 - CET - Pavel Marek
Pátek 19.9.2014 - 9 - 13:05 a 14 - 17:15  učebna 7 - CET - Pavel Jech
Pátek 19.9.2014 - 9 - 10:30 učebna 2 - FI - Červenková
Pátek 19.9.2014 - 10:30 - 17 učebna 3 - CDM 1 - Červenková
Pátek 19.9.2014 - 17:30 - 19 učebna 3 - CDM - Červenková
Neděle 21.9.2014 - 8:30 - 20 učebna 1 - APP - Červenková
Pondělí 22.9.2014 - 8,30 - 22 učebna 1 FI Introduction to Electives
Pondělí 22.9.2014 - 15:40 - 18:05 učebna 4 - CET - Marek Jícha
Pondělí 22.9.2014 - 13:10 - 15:35 učebna 7 - NYU - Bláhová/Marek
Pondělí 22.9.2014 - 16:30 - 20:35 učebna 7 - NYU - Pavel Jech
Pondělí 22.9.2014 - 19 - ? projekce - Anna Lísalová - Kamera - Oko
Úterý 23.9.2014 - 14:50 - 16:25 -  učebna 6 - Vidu
Středa 24.9.2014 - 14 - 18:05 učebna 7 - Pavel Jech
Pátek 26.9.2014 - 9 - ? projekce - CDM(Klauzury)
Pátek 26.9.2014 - 9 - 13:05 učebna 1 - CET - Pavel Marek
Pátek 26.9.2014 - 9 - 13:05 a 14 - 17:15 učebna 7 - CET - Pavel Jech
Pondělí 29.9.2014 - 13:00 - 23:00 projekce 1. ročník
Pondělí 29.9.2014 - 15:40 - 18:05 učebna 4 - CET - Marek Jícha
Pondělí 29.9.2014 - 13:10 - 15:35 učebna 7 - NYU - Bláhová/Marek
Pondělí 29.9.2014 - 16:30 - 20:35 učebna 7 - NYU - Pavel Jech
Pondělí 29.9.2014 - 9 - 16 učebna 1 - Sejkorová - I.ročník
Úterý 30.9.2014 - 10 - 18 učebna 1 - Úvod do studia 1
Úterý 30.9.2014 - 15:30 - 17:30 učebna 3 - J.Forejt
Středa 1.10.2014 - 14 - 16 učebna 1 - Vajchr - I.ročník
Čtvrtek 2. 10. 2014 9-17 projekce KK mg státnice
Pátek 3.10.2014 - 14 - 19 učebna 2 - CIEE
Pátek 3.10.2014 - 14 - 19 projekce - FI - Červenková(modul)
Pátek 3.10.2014 - 9 - 19 učebna 1 ?- Den otevřených dveří - Eidlpesová
Pátek 10.10.2014 - 9 - 18 projekce - CDM(státnice)
Pátek až Neděle 10. - 12.10.2014 učebna 3 - Miloš Tomič
Pondělí 13.10.2014 - 18:30 - 21 projekce -New York University
Pátek 31.10.2014  - celý den projekce - KR - Modul/Sláma,Havelka/
Pátek 31.10.2014 - 9:30 - 17 učebna 2 - CDM a APP - Michaela Pavlátová
Neděle 2.11.2014 - celý den projekce - KR - Modul/Sláma,Havelka/
Úterý 11.11.2014 - 17 - 18:30 učebna 1 - CIEE FS Advising
Pátek 14.11.2014   - 10 - 13 - 15 - 18 projekce - Hills(modul)
Pátek a sobota 21. a 22.11.2014 - celý den projekce - FI - Lustig(modul)
Čtvrtek 27.11.2014  - 9 - 16 projekce NYU
Pondělí nebo úterý 15. a 16.12.2014 - 9 - 16 projekce - CET
Čtvrtek 18.12.2014 - 13 - 19 projekce -  CIEE FS -  Finals
Pátek 29.5.2015 - 9:30 - 17 projekce - APP(závěrečné filmy)





   Kontakt