FAMU
    FILMOVÁ A TELEVIZNÍ FAKULTA AKADEMIE MÚZICKÝCH UMĚNÍ V PRAZE
 english 
You are here:   Home     Pro studenty     Rozvrhy povinné, volitelné i modulové výuky    
Rezervace hlavních učeben FAMU mimo stálý rozvrh 2013/14


Čtvrtek 27.11.2014  - 9 - 16 projekce NYU
Čtvrtek 27.11.2014 - 9 - 13:55 učebna 7 - Dvořáčková
Čtvrtek 27.11.2014 - 14 - 18 učebna 2 - Dvořáčková
Čtvrtek 27.11.2014 - 14 - 15:30 učebna 3 - Fleischer
Čtvrtek 27.11.2014 - 18 - 19 projekce - KK
Pátek 28.11 2.2014 - 10 - 16 učebna 4 - KK(modul)
Pátek. 28.11. - neděle 30.11.2014 - 8:30 - 19 učebna 1 - Dvořáčková
Pátek 28.11.2014 - projekce - Severokorejský film(modul)
Pondělí 1.12.2014 - 9 - 13:55 - Dvořáčková
Středa 3.12.2014 - 18-20 učebna 7 - Bendová/Děcká
Středa 3.12.2014 - 15 - 18 učebna 4 - H.Zajícová
Čtvrtek 4.12.2014 - 9 - 10 projekce - KK - Myslík
Čtvrtek 4.12.2014 - 10-15 projekce - Fenomén současného experimentálního filmu v Buenos Aires - konference
Čtvrtek 4.12.2014 - 12,20-14,45 U3 Kudláč
Pátek 5.12.2014 - 10 - 16 učebna 4 - KK(modul)
Pátek 5.12.2014 - 10 - 12 projekce - KAT - G.Deitsch(modul)
Pátek 5.12.2014 - 9 - 16 učebna 2 - Zajícová
Pátek 5.12.2014 - 14 - 16 učebna 1 - Beth Lazroe
Pondělí 8.12.2014 - 9,30 - 12 učebna 7 - Pavel Jech
Úterý 9.12.2014 - 10:30 - 11:30 projekce - Vavrečka
Středa 10.12.2014 - 14 - 15:30 učebna 4 - Betka( informativní schůzka - taneční modul)
Čtvrtek 11.12.2014 - 10:30 - 11:30 projekce - KK - Smutný,Šofr,Hojda
Pátek 12.12.2014 - 10 - 17 projekce - KK - S.Milota(modul)
Pátek 12.12.2014 - 9 - 12:20 učebna 3 - Kudláč
Pátek1 2.12.2014 - 14 - 20 učebna 2 - Bagdasarov(modul)
Pátek 12.12.2014 - 10 - 13 učebna 1 - Janeček
Pátek 12.12.2014 - 13:30 - 16:45 učebna 1 - Bregant
Pátek a sobota 12.a 13.12.2014 - 10 - 18 učebna 7 - Apter(modul)
Sobota 13.12.2014 - 12 - 20 učebna 2 - Bagdasarov(modul)
Pondělí 15.12.2014 - 14 - 15:35 učebna 3 - J.Kudláč
Pondělí  15. 12.2014 - 14 - 18 projekce - CET
Čtvrtek 18.12.2014 - 13 - 19 projekce -  CIEE FS -  Finals
Pondělí 12.1.2014 - 17 - učebna 1 - Vít Janeček
Úterý 13.1.2015 - 16 - 23 učebna 1 - ARAS - P.Koza
Pátek 27.2.2015 - 9 - 13 projekce - CIEE - I. Skenderija
Čtvrtek 15.5.2015 - 13 - 19 projekce - CIEE - Skenderija
Pátek 29.5.2015 - 9:30 - 17 projekce - APP(závěrečné filmy)
Středa a čtvrtek 4. a 5.2.2015 - 8:30 19 projekce - APP a CDM - červenková
Čtvrtek 25.6.2015 - projekce 9:30 - 17 - CDM - Janeček

Každou středu do 15.12. v učebně 3 nebo 6 od 19 hod. - Roland



   Kontakt